Sportovní centrum PRO ŽENY

H.E.A.T. Program

H.E.A.T. Program  můžeme popsa jedním jediným slovem a tím je „CHŮZE„. H.E.A.T. Program je zcela unikátní a je určen pro VŠECHNY bez rozdílu věku a kondice. Je nejen pro mladé, trénované, štíhlé a vytrvalé, ale tato kondiční chůze je určena pro každého, jehož cílem je být zdravý, ve formě a zkrátka se cítit dobře.  Jedná se o pohybovou aktivitu, která se od ostatních liší svou vyjímečností v tom, že spočívá jen v obyčejném a nejpřirozenějším lidském pohybu. Tudíž ji zvládne každý, kdo umí chodit. H.E.A.T. program vám pomůže vybudovat kondici, zlepšit náladu ( endorfínky se při cvičení uvolňují poměrně záhy) a samozřejmě dosáhnout své vysněné postavy.

Tím, že chůze je pro člověka přirozená, není potřeba se obávat poškození kloubů ani páteře, nedochází k otřesům a záteži kosterního systém jako je tomu například při běhu. Další výhodou je skutečně možnost „ vypnout“, při H.E.A.T.u nejde o žádnou choreografii, která by byla těžko zapamatovalná - je to zkrátka tak jednoduché - je to jen CHŮZE, která ale stojí za to!!!!!

Určete si, co od lekce očekáváte a podle toho jděte. Chcete hubnout? Chcete posílit svou fyzickou kondici? Chcete se naučit správně dýchat? Jakýkoliv Váš cíl je splnitelný, stačí jen uzpůsobit intenzitu, rychlost chůze a volbu techniky.

Lekcí vás provede zkušený instruktor, který vás povzbudí, bude vaší motivací, ale výsledek záleží na vás. Chůze na mechanických pásek Maxerunner je doslova revolucí ve fitness posledních let.


H.E.A.T. spalovací

Lekce zaměřené na spalování, tedy redukci hmotnosti. Pohybujeme se v nižších hodnotách tepové frekvence, lekce jsou ve výsledku klidnějšího charakteru. Vhodné i pro těhotné nebo jednoduše pro každého, kdo se chce hezky projít, zapotit, aniž by ovšem nutně závodil a sahal si na kraj svých možností :o))) zkrátka pohoda :o))

Jsme tu, abychom láskou k naší práci
podpořili vaše sny a touhy...